Podkarpackie

<< Poprzednie ogłoszenie

Dyrektor

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Poszukujemy pracownika na stanowisko:
Dyrektor

Miejsce pracy: Rzeszów

Wymagania:
-doświadczenie na stanowisku kierowniczym,
- umiejętność kierowania zespołami pracowników,
- umiejętność planowania pracy dla siebie i zespołu,
- praca stacjonarna, mobilna i zdalna,
- samodzielność w prowadzeniu działań i wykazywanie własnej inicjatywy,
- mile widziane ukończone kursy i szkolenia z ratownictwa wodnego,
- wysoka kultura osobista,
- prawo jazdy kat. B
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie.

Obowiązki:
- tworzenie standardów funkcjonowania biura,
- zarządzanie zespołem pracowników,
- wyznaczenie celów oraz zadań, które podlegają monitorowaniu,
- motywowanie zespołu do efektywniejszej pracy,
- kreowanie nowych rozwiązań i wdrażanie różnych koncepcji.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu umowę o pracę w wymiarze 1 etat,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- przyjazny zespół i miłą atmosferę w ambitnym zespole,
- możliwość pracy stacjonarnej, zdalnej lub mobilnej,
- samodzielność.

Aby ubiegać się o zatrudnienie należy posiadać jeden z poniższych statusów:
- osoby bezrobotne - osoby zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy (PUP) jako
bezrobotne lub niezarejestrowane w PUP ale pozostające bez pracy, gotowe do podjęcia pracy
i aktywnie poszukujące zatrudnienia. Brak wymagań czasowych co do okresu pozostawania
bez pracy - może to być nawet jeden dzień.
- osoba długotrwale bezrobotne,
- osoby poszukujące pracy - osoby zarejestrowane w PUP jako poszukujące pracy, tzn.
pozostająca bez pracy, gotowe do podjęcia pracy i aktywnie poszukujące zatrudnienia
- osoby z niepełnosprawnościami,
- osoby zagrożone ubóstwem lub wykluczeniem społecznym,
oraz
- osoby zamieszkujące powiaty: jasielski, krośnieński, miasto Krosno, brzozowski, sanocki, leski,
bieszczadzki, oraz
- dopuszcza się osoby zamieszkujące poza powyższym obszarem !!!

Uwaga !!! masz wątpliwości do której grupy należysz skontaktuj się z nami telefonicznie 17 200 00 11,
+ 48 881 848 881, pomożemy w ewentualnych niejasnościach i wskażemy ścieżkę ubiegania się o
zatrudnienie w naszej organizacji. Zapraszamy !!!

Dodatkowe informacje:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres biuro@pwpr.pl. Kontakt tylko mailowy.
Prosimy o dopisanie w CV klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do
realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych
(Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)
2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem
danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy
95/46/WE (RODO))
Uwaga! Liczba stanowisk ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń w celu odbycia rozmowy
kwalifikacyjnej. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 15 Listopad, 2021  11:44

Identyfikator: 709569

Wyświetleń: 1216