Podkarpackie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kosztorysant

Krosno

Merkury Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. rozpoczyna rekrutację na stanowisko:

KOSZTORYSANT
(miejsce pracy Krosno)

Opis stanowiska pracy:
przygotowywanie kosztorysów i ofert
analiza dokumentacji ofertowej
syntetyczne ujęcie kosztów

Oczekiwania wobec kandydatów:
wykształcenie min średnie
doświadczenie w kosztorysowaniu (branża budowlana, sanitarna lub elektryczna)
umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej
bardzo dobra organizacja pracy własnej, ukierunkowanie na wyniki,
zdolności analityczne, sumienność, dyspozycyjność, zaangażowanie

Oferujemy:
zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
stałą pracę przy realizacji ciekawych inwestycji
możliwość rozwoju

Zainteresowane pracą osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny na adres: praca@merkurymarket.pl/ 667663236

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 18 Grudzien, 2014  15:02

Identyfikator: 532941

Wyświetleń: 7170