Podkarpackie

<< Poprzednie ogłoszenie

Redaktor / Dziennikarz

Toruń

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Ogłoszenie: Redaktor-Dziennikarz /praktykant

Opis stanowiska:

Redakcja, korekta merytoryczna i językowa; prace edytorskie;
Samodzielne realizowanie zadań związanych z tworzeniem publikacji do dwumiesięcznika
pozyskiwanie zawartości merytorycznej;
Redakcja blogu/videoblogu; redakcja tekstów; autoryzacja wywiadów
Współpraca z autorami wewnętrznymi i zewnętrznymi

Wymagania:

Umiejętność sprawnego pisania, redagowania tekstów; doświadczenie w pracy redakcyjnej mile widziane
Bardzo dobra znajomość zasad poprawnej polszczyzny
Kreatywność i umiejętność pozyskiwania informacji i treści
Znajomość aktualnych trendów w zakresie publikacji
Samodzielność w działaniu, systematyczność, dobra organizacja pracy
Wykształcenie: średnie; w trakcie studiów
Znajomość problematyki społecznej będzie dodatkowym atutem

OFERTY POWINNY ZAWIERAĆ:
życiorys
krótki tekst próbny (do 2 tys znaków) na dowolny temat
zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).

OFERUJEMY:

pracę w młodym zespole;
możliwość podjęcia stałej współpracy
szansę zdobycia doświadczenia zawodowego oraz referencji
umowę wolontariacką; list referencyjny
pracę zdalną

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy proszone są o przesłanie wspomnianych dokumentów na adres: gazeta@fndr.pl/

Ogłoszenie dodane: Piatek, 02 Sierpien, 2013  12:03

Identyfikator: 471989

Wyświetleń: 8294