Podkarpackie

<< Poprzednie ogłoszenie

Inżynier Procesów (branża elektroniczna)

Ropczyce

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Dla naszego Klienta &#8211; międzynarodowej firmy w związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. podkarpackie

Zakres obowiązków:
&#8226; optymalizacja procesów produkcyjnych w celu zwiększania efektywności maszyn,
&#8226; analiza uzysku procesów produkcyjnych w celu zapewnienia zakładanej zdolności procesu oraz wymaganej wydajności,
&#8226; analiza defektów procesów produkcyjnych i wskazywanie prawdopodobnych przyczyn ich powstawania,
&#8226; proponowanie i wdrażanie akcji korekcyjnych,
&#8226; zapewnienie bezpośredniego wsparcia dla wszystkich procesów technologicznych,
&#8226; tworzenie i zarządzanie dokumentacją produkcyjną,
&#8226; współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi firmy (logistyka, produkcja, jakość, itd.),
&#8226; opracowywanie normatywów materiałowych i czasowych,
&#8226; programowanie maszyn, przeprowadzanie szkoleń stanowiskowych.

Wymagania:
&#8226; wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: elektronika, mikroelektronika, mikrosystemy),
&#8226; co najmniej dwuletnie doświadczenie na stanowisku inżyniera procesów w firmie produkcyjnej (montaż elektroniczny),
&#8226; znajomość technologii montażu powierzchniowego urządzeń elektronicznych (drukowanie pasty, montaż elementów, lutowanie rozpływowe),
&#8226; znajomość technologii montażu przewlekanego urządzeń elektronicznych (montaż elementów, lutowanie na fali, lutowanie selektywne, lutowanie manualne),
&#8226; komunikatywna znajomość j. angielskiego,
&#8226; certyfikat CIS lub CIT w zakresie IPC-A-610 / IPC-A-600 (mile widziany),
&#8226; umiejętność programowania urządzeń typu JUKI (mile widziana).

Oferujemy:
&#8226; pracę w międzynarodowym środowisku,
&#8226; atrakcyjne wynagrodzenie,
&#8226; możliwość rozwoju.
Oferta dotyczy pracy stałej. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV (w tytule maila proszę wpisać nazwę stanowiska) na adres: agnieszka.ostrowska@adecco.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 09 Sierpien, 2013  09:28

Identyfikator: 473091

Wyświetleń: 2016