Podkarpackie

<< Poprzednie ogłoszenie

Konstruktor

Krosno

Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania dołącz do naszego zespołu jako:

KONSTRUKTOR

Miejsce pracy: Krosno

Opis stanowiska:

&#8226; konstruowanie maszyn i urządzeń w 3D,
&#8226; tworzeniem rysunków wykonawczych,
&#8226; zamawianie podzespołów wchodzących w skład zaprojektowanych urządzeń.

Wymagania:
&#8226; dobra znajomość obsługi programu konstrukcyjnego 3D,
&#8226; biegła znajomość rysunku technicznego,
&#8226; umiejętność konstruowania urządzeń mechanicznych,
&#8226; prawo jazdy,
&#8226; wykształcenie wyższe.

Oferujemy:
&#8226; pracę w Krośnie,
&#8226; płacę zależną od umiejętności,
&#8226; urozmaicony wachlarz konstruowanych urządzeń,
&#8226; pracę w rozwijającej się firmie.

Prosimy o wysłanie kompletnych danych (List motywacyjny i CV, klauzulą o ochronie danych osobowych) na adres:

Synergy Technologies Sp. z o.o.
biuro@synerte.com

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochrokie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr101, poz. 926ze zm.).

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 26 Luty, 2015  09:32

Identyfikator: 540203

Wyświetleń: 4442