Podkarpackie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik Oddziału Kasa Stefczyka - Nisko

Nisko

Towarzystwo Zarządzające SKOK sp. z o.o. spółka komandytowo &#8211; akcyjna oferuje szeroką paletę nowoczesnych produktów i usług finansowych dla Kas oraz pozostałych podmiotów systemu SKOK w Polsce.
Naszym zasadniczym celem, wynikającym wprost z przyjętej strategii, jest rozwijanie i umacnianie pozycji Kas Stefczyka na rynku poprzez dostarczanie zintegrowanych usług oraz zachowanie charakteru działania zorientowanego na członków kas.

Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK ODDZIAŁU
Miejsce pracy: Nisko
Nr ref.: KO/11/09/2015

Zadania:
- organizacja pracy Oddziału
- zarządzanie podległym zespołem pracowników
- nadzór nad realizacją planów sprzedażowych Oddziału
- podejmowanie lokalnych działań marketingowych
- sporządzanie dokumentacji związanej z działalnością Oddziału
- kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:
- wykształcenie wyższe, preferowane (ekonomia, zarządzanie, finanse)
- 2-letnie doświadczenie w branży finansowej, min. rok na stanowisku kierowniczym
- wiedza na temat kredytów detalicznych i usług finansowych
- znajomość specyfiki lokalnego rynku
- znajomość pakietu MS Office
- dynamizm i zaangażowanie w wykonywaną pracę
- umiejętności budowania pozytywnych relacji
- umiejętność rozwiązywania problemów
- dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, samodzielność

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjny system motywacyjny
- bogaty system socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do Kart Multisport)
- kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- udział w budowaniu wysokiej pozycji firmy na rynku usług finansowych

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: agata.maj@tzskokska.pl/
W tytule maila proszę wpisać: Kierownik Oddziału Nisko

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 14 Wrzesien, 2015  19:50

Identyfikator: 561580

Wyświetleń: 3500