Podkarpackie

Operator maszyn falcujących: MBO, Sthalfolder, Guk, Herzog Heymann

Dębica

Dla Naszego Klienta z branży poligraficznej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Operator maszyn falcujących
Lokalizacja: Dębica
(OMF/12/AB)

Opis stanowiska:
-Obsługa maszyn falcujących: MBO, Sthalfolder, Guk, Herzog Heymann,
-zachowanie czystości linii produkcyjnej,
-raportowanie, rejestrowanie, opisywanie i zabezpieczanie wykonywanej produkcji zgodnie z zasadami,
-ustawianie maszyn stosownie do wymiarów elementu i zakresu obróbki,
-przezbrajanie maszyn i montowanie oprzyrządowania,
-sprawdzanie jakości wytworzonych produktów oraz zgodności obsługiwanych procesów z przyjętymi normami,
-reagowanie na przestoje i zdarzenia awaryjne,
-przeprowadzenie procesu produkcji zgodnie z dokumentacją technologiczną, wymaganą wydajnością, jakością i zamówionym nakładem,
-konserwowanie i serwisowanie obsługiwanych maszyn,
-prowadzenie podstawowej dokumentacji produkcyjnej.

Wymagania:
-Min. roczne doświadczenie w pracy na stanowisku operatora maszyn maszyn falcujących: MBO, Sthalfolder, Guk, Herzog Heymann,
-wykształcenie min. zawodowe,
-wiedza z zakresu procesów introligatorskich,
-umiejętność pracy zespołowej oraz komunikatywność,
-dokładność i dbałość o szczegóły,
-dobra organizacja pracy i terminowość,
-gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Oferujemy:
-Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
-możliwość rozwoju zawodowego,
-ryczałt na dojazd,
-premia uznaniowa.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy
rekrutacja_ab@mostwanted.pl/

Podając w tytule wiadomości numer referencyjny: OMF/12/AB

Wszystkim Kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr. 133 poz. 883).

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 06 Grudzien, 2016  11:57

Identyfikator: 599817

Wyświetleń: 2472