Podkarpackie

<< Poprzednie ogłoszenie

Ankieter/Ankieterka

Agencja Badawczo-Marketingowa Fast Solutions, należąca do Grupa W&W sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, w związku z rozwojem i realizacją nowych projektów badawczych poszukuje osób chętnych do współpracy na stanowisku

ANKIETER/ANKIETERKA

Opis stanowiska:
- Przeprowadzanie wywiadów bezpośrednich z respondentami,
- Informowanie koordynatora o postępach realizacji badania i ewentualnych trudnościach,
- Przestrzeganie zasad poufności realizowanych projektów i ochrony danych osobowych respondentów.

Wymagania:
1. Wytrwałość i rzetelność w realizowaniu postawionych zadań
2. Komunikatywność i łatwość wypowiadania się w mowie i piśmie
3. Uczciwość i terminowość wykonywanych zadań
4. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
a) Pracę w postaci umowy zlecenia
b) Udział w realizacji ciekawych projektów związanych z badaniami rynku i badaniami społecznymi
c) Zwrot kosztów dojazdu

Zasady współpracy:
Osoby pozytywnie zweryfikowane w procesie rekrutacji umieszczane są w naszej bazie ankieterów.
Z ankieterami kontaktujemy się dopiero w momencie otwarcia przygotowań do realizacji konkretnego projektu.
Praca ma charakter dorywczy - ankieter pracuje przy określonym projekcie.

Osoby zainteresowane pracą na stanowisku ankietera prosimy o uzupełnienie formularza rekrutacyjnego znajdującego się na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 05 Kwiecien, 2017  10:32

Identyfikator: 609031

Wyświetleń: 2674