Podkarpackie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Pracownik hali

Ropczyce

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Leader Service International S.A. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego posiadaj±ca certyfikat o numerze rejestru 6451, poszukuje kandydatów do:

Wyk³adanie towaru &#8211; czynno¶ci pomocnicze w marketach/ na magazynie
Miejsce: ROPCZYCE
Nr ref:PH/ROP
Zadania:

- wyk³adanie towaru na pó³kach,
- kontrolowanie przydzielonych rega³ów z towarem,
- sprawdzanie aktualno¶ci fiszek oraz terminów przydatno¶ci do spo¿ycia produktów,
- czynno¶ci porz±dkowe.

Wymagania:

- Chêæ i zaanga¿owanie
- posiadanie aktualnej ksi±¿eczki sanitarno-epidemiologicznej,
- mile widziane status ucznia/studenta,

Oferujemy:
-  elastyczne godziny,
-  zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej

Zainteresowane osoby prosimy o przesy³anie CV na adres mailowy: rzeszow@lsisa.pl/
Uprzejmie informujemy, ¿e skontaktujemy siê z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leader Service International S. A. dla potrzeb niezbêdnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustaw± z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).

Og³oszenie dodane: Poniedzialek, 21 Styczen, 2013  13:40

Identyfikator: 436432

Wy¶wietleñ: 3153

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Pracownik Magazynu B³onie. Praca Od Zaraz!
  2. Pracownik produkcji
  3. Pracownik hali (Przebudowa sklepu) - Sulechów
  4. pracownik hali- wyk³adanie towaru
  5. Pracownik Hali &#8211; Stoisko: Tekstylia Domowe