Podkarpackie

<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel One Globe Group

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Poszukujemy osób:
- będącymi studentami uczelni wyższych
- z wysoką automotywacją i zorientowanych na wynik,
- komunikatywnych,
- dynamicznych i zorganizowanych.

Obowiązki:
- czynny udział w promocji produktów firmy,
- sprzedaż programów: Work and Travel USA i Camp USA wśród studentów,
- organizacja stoisk promocyjnych na uczelni,
- oferowanie ubezpieczenia NNW dla studentów wraz z kartą zniżkową GITc,
- kontakt ze środowiskiem studenckim.

Oferujemy:
- elastyczny czas pracy dostosowany do planu zajęć,
- atrakcyjne zarobki i system prowizyjny,
- dla najlepszych osób premie i możliwość otrzymania pracy na stałe,
- zdobycie doświadczenia w handlu i marketingu.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres: praktyki@1globe.pl/

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 25 Wrzesien, 2014  15:29

Identyfikator: 523188

Wyświetleń: 3505