Podkarpackie

<< Poprzednie ogłoszenie

Sortowanie przesyłek

Bielsko-Biała (Czechowice-Dziedzice)

Firma OTTO Polska sp. z o.o. (nr rej. 2590) jest jednym z liderów w w branży doradztwa personalnego na rynku międzynarodowym. Proponujemy pracę stałą oraz tymczasową w kraju i za granicą.

Naszym Klientem jest jedna z wiodących firm kurierskich w Europie na rynku przesyłek krajowych i zagranicznych. Obecnie pilnie poszukujemy osób na stanowisko:

Prace magazynowe przy sortowaniu przesyłek

Rejon: Bielsko-Biała (Czechowice-Dziedzice)
Nr ref. ID/S/03/2015

Obowiązki:

&#8226;Sortowanie przesyłek na sorterze,
&#8226;Przekazywanie przesyłek w kierunku dalszej wysyłki,
&#8226;Załadunek i rozładunek towaru.

Wymagania:

&#8226;Umiejętność współpracy w zespole,
&#8226;Chęć i motywacja do pracy.
&#8226;Dyspozycyjność w godzinach: 4:30 - 9:30 i 15:30-20:30.

Oferujemy:

&#8226;Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
&#8226;Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
&#8226;Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

Mile widziani studenci.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie swojego CV na email: gliwice@ottopraca.pl/

Prosimy o dodanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę OTTO Polska Sp. z o.o. na:
&#8226; Przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV i innych przesłanych przeze mnie dokumentach w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacji do pracy z moim udziałem; oraz
&#8226; Udostępnienie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych na potrzeby rekrutacji; oraz
&#8226; Ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.
Administratorem danych osobowych jest OTTO Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 2590. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem ofert pracy, ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania oraz kontrolowania ich przetwarzania zgodnie z art. 32 ustawy z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (ze zm.).

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 19 Marzec, 2015  16:53

Identyfikator: 542671

Wyświetleń: 5088