Podkarpackie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Praca Kierowca-magazynier (transport miêdzynarodowy)

Krosno, S³owacja, Czechy, Wêgry

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Obszar dzia³ania &#8211; S³owacja, Czechy, Wêgry

Opis stanowiska:
- transport miêdzynarodowy S³owacja, Czechy, Wêgry
- pomoc w pracy magazynowej (komplementacja, roz³adunki, za³adunki,)
- terminowa realizacja dostaw towaru do klienta i odbiór nale¿no¶ci

Wymagania:
- prawo jazdy kat. C+E
- Kurs na przewóz towarów
- Karta kierowcy do tachografu cyfrowego
- bardzo dobre umiejêtno¶ci prowadzenia pojazdów ciê¿arowych
- uczciwo¶æ i odpowiedzialno¶æ za powierzony towar jak tez mienie firmy
- bardzo dobra organizacja pracy w³asnej
- umiejêtno¶æ pracy pod presj± czasu
- dyspozycyjno¶æ zwi±zana z prac± zmianow±
- odpowiedzialno¶æ, zaanga¿owanie w wykonywan± pracê
- mile widziana znajomo¶æ j.s³owackiego

Oferujemy:
- umowa o pracê
- atrakcyjne wynagrodzenie
Osoby zainteresowane prosimy o przesy³anie aplikacji wraz z CV ze zdjêciem, klauzul± o ochronie danych osobowych oraz listem motywacyjnym na adres: e.biedron@wipmeble.com.pl/

Og³oszenie dodane: Sroda, 05 Sierpien, 2015  13:55

Identyfikator: 557573

Wy¶wietleñ: 3785

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Transport-Przeprowadzki
  2. Transport. Drobne us³ugi transportowe i przeprowadzki. Przesy³ki ekspresowe. 24h
  3. TRANSPORT PRZEPROWADZKI (Kielce, W³ochy, Francja, Anglia, Hiszpania, Niemcy, Belgia, Holandia, Szwec
  4. Praca
  5. Praca dla ka¿dego