Podkarpackie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik Oddziału Rzeszów

Rzeszów

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Jesteśmy agencją pracy i doradztwa personalnego z siedzibą we Wrocławiu oraz z prężnie rozwijającymi się oddziałami regionalnymi min. w Rzeszowie, Bydgoszczy, Katowicach i Grudziądzu.
Naszą działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1995 roku, świadcząc usługi w zakresie pośrednictwa pracy, doradztwa personalnego, poradnictwa zawodowego i pracy tymczasowej.

Obecnie do naszego oddziału w Rzeszowie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK ODDZIAŁU RZESZÓW

Opis stanowiska:
- rekrutacja nowych pracowników
- efektywne zarządzenie zespołem
- wyznaczanie bieżących i długofalowych zadań i celów dla zespołu oraz ich weryfikacja
- tworzenie zestawień, analiz i raportów
- pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie z nimi długoterminowych relacji
- badanie potrzeb i zarządzanie relacjami z obecnymi klientami
- obsługa biura regionalnego z zakresu administracyjnego

Umiejętności i wymagane kwalifikacje:
- doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z zarządzaniem zasobami ludzkimi
- wykształcenie wyższe
- umiejętność pracy w zespole
- skrupulatność, dokładność
- wysoka kultura osobista
- biegła obsługa pakietu Office
- znajomość języka francuskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
- stabilną pracę w młodym, dynamicznym zespole
- możliwość rozwoju zawodowego
- miłą atmosferę

CV proszę o przesyłanie na adres: dyrektor.handlowy@epser.com

Ogłoszenie dodane: Sroda, 09 Kwiecien, 2014  14:46

Identyfikator: 503041

Wyświetleń: 2046