Podkarpackie

<< Poprzednie ogłoszenie

Koordynator ds zapasu

Krosno

Firma Merkury powstała w 1991 roku i od początku działalności zajmuje się dystrybucją materiałów budowlanych oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Merkury Market posiada 56 obiektów handlowych zlokalizowanych na terenie Polski, Słowacji oraz Czech. Aktualnie do centrali firmy w Krośnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Opis stanowiska:
*efektywna praca w zakresie procesu zamawiania towarów
*nadzór nad zapewnieniem prawidłowości składanych zamówień
*odpowiedzialność za dostępność towaru w jednostce
monitorowanie statusu zamówień towarowych (zapewnienie terminowości dostaw)
*nadzór nad prawidłowością przesunięć i zwrotów towarowych między jednostkami

Nasze oczekiwania:
*wykształcenie wyższe (mile widziani są tegoroczni absolwenci)
*bardzo dobra organizacja czasu pracy
*umiejętność logicznego myślenia i syntezowania danych
*gotowość do podjęcia stałej pracy

Oferujemy:
*stabilne warunki zatrudnienia
*możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

Zainteresowane pracą osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) na adres: e-mail: kariera@merkurymarket.pl/, wpisując nazwę stanowiska w temacie wiadomości lub kontakt telefoniczny z Działem Rekrutacji 695150889

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 30 Czerwiec, 2016  16:00

Identyfikator: 586416

Wyświetleń: 1618