Podkarpackie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Pracownik Stacji Paliw - obs³uga klienta

Rzeszów

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Rekrutacja ukryta

Agencja Po¶rednictwa Pracy Globale Ressource Humaine (nr licencji 8984) poszukuje dla swojego klienta do¶wiadczonych kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK STACJI PALIW &#8211; OBS£UGA KLIENTA

Miejsce pracy: Rzeszów
Nr oferty: 06/08/2015/PL

Opis stanowiska pracy: Osoba na tym stanowisku bêdzie odpowiedzialna za obs³ugê klienta
oraz obs³ugê dystrybutora paliw (mo¿liwo¶æ przyuczenia).

Wymagania:

Do¶wiadczenie w sprzeda¿y bezpo¶redniej,
Mi³a aparycja oraz nastawienie na wysokiej jako¶ci obs³ugê klienta,
Terminowa realizacji zadañ,
Samodzielno¶æ, zaanga¿owanie, umiejêtno¶æ dobrej organizacji pracy,

Oferujemy:

Wynagrodzenie 1750,00 z³ (brutto) + premia,
Umowê o pracê (okres próbny: 1-3 miesiêcy ) z mo¿liwo¶ci± przed³u¿enia wspó³pracy,
Pracê w dynamicznie rozwijaj±cej siê firmie.

Zainteresowane osoby prosimy o przes³anie aplikacji CV na adres: praca@grhpolska.com zawieraj±cego zapis:

"Wyra¿am zgodê na przetwarzanie przez Agencjê Po¶rednictwa Pracy Globale Ressource Humaine Sp. z o.o.
z siedzib± ul. Rejtana 27 G, 35-310 Rzeszów moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbêdnych do realizacji procesów rekrutacyjnych w tym na przekazanie danych do Partnerów Globale Ressource Humaine Sp. z o.o. w celu zatrudnienia, zgodnie z ustaw± z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)" .

W temacie wiadomo¶ci prosimy wpisaæ stanowisko pracy oraz numer referencyjny.
Informujemy, ¿e skontaktujemy siê z wybranymi osobami.

Og³oszenie dodane: Wtorek, 11 Sierpien, 2015  13:28

Identyfikator: 558111

Wy¶wietleñ: 3139

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Pracownik Magazynu B³onie. Praca Od Zaraz!
  2. Pracownik produkcji
  3. Pracownik hali (Przebudowa sklepu) - Sulechów
  4. pracownik hali- wyk³adanie towaru
  5. Pracownik Hali &#8211; Stoisko: Tekstylia Domowe