Podkarpackie

<< Poprzednie ogłoszenie

Opiekunka dla pani Irene

Seniora mieszka wraz z mężem w miejscowości Ehekirchen. Pani Irene jest po wylewie, przez co ma problemy z poruszaniem się (korzysta z balkonika) oraz nietrzymaniem moczu. Seniorka choruje również na depresję.

Obowiązki:

Pomoc w ubieraniu
Pielęgnacja ciała oraz pomoc w kąpieli
Zmiana pielucho &#8211; majtek
Pomoc w czynnościach toaletowych
Gotowanie, prasowanie, robienie zakupów, sprzątanie

Wymagania:

Czynne prawo jazdy kat. B
znajomość języka niemieckiego
Doświadczenie w opiece (mile widziane referencje)
Brak nałogów

Oferujemy:

Oferujemy bezpieczną i legalną pracę, atrakcyjne zarobki, wyżywienie, zakwaterowanie, opiekę naszego zespołu podczas wyjazdu, indywidualny dobór ofert, przejazd do i z Niemiec.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na adrianna.dziurzynska@gowork.pl/ albo wysłanie SMS na numer: 664 759 494 o treści: 7403

Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Krakowie:
ul. Wielopole 18B, piętro II

opiekunka.gowork.pl/

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 08 Grudzien, 2016  12:16

Identyfikator: 600029

Wyświetleń: 1709