Podkarpackie

<< Poprzednie ogłoszenie

Potrzebna opiekunka dla Pana Ernesta, Niemcy

Nasz podopieczny mieszka we Frankfurcie nad Menem, ma 89 lat.

Zarówno w domu i jak na zewnątrz porusza się przy chodziku. Choruje na Parkinsona, demencję, nadciśnienie i ma problemy z nietrzymaniem moczu.

Obowiązki:

Obowiązki domowe to: gotowanie, pranie i prasowanie, sprzątanie, zakupy;

Obowiązki opiekuńcze to: pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, pomoc przy czynnościach higienicznych (kąpiele i zmiana pielucho majtek). Także gotowość do czuwania w nocy przy Panu oraz towarzyszenie w wizytach u lekarza.

Wymagania:

Mile widziane prawo jazdy oraz referencje, bardzo dobra znajomość języka, doświadczenie oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Oferujemy:

pracę w stabilnej firmie
legalne zatrudnienie
wysokie zarobki
darmowe wyżywienie w miejscu pracy
zorganizowanie przejazdu do i z Niemiec
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na adrianna.dziurzynska@gowork.pl/ albo wysłanie SMS na numer: 664 759 494 o treści: 6208

Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Krakowie:
ul. Wielopole 18B, piętro II

opiekunka.gowork.pl/

Ogłoszenie dodane: Sroda, 11 Styczen, 2017  12:31

Identyfikator: 602395

Wyświetleń: 1748