Podkarpackie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca dla opiekunów osób starszych

Typ ogłoszenia: Dam Prace

opiekunka.gowork.pl/

Podopieczna Pani Natalia choruje na nadciśnienie tętnicze, niewydolność krążeniową oraz inkontynencję.

Obowiązki:

Czynności opiekuńcze, takie jak kąpanie i pomoc w ubieraniu, plus prowadzenie domu i robienie zakupów.

Wymagania:

Od opiekuna oczekujemy podstawowej znajomości języka oraz doświadczenia w pracy z osobami starszymi.
Oferujemy:

-Pracę w stabilnej firmie
-Legalne zatrudnienie u polskiego pracodawcy
-Odprowadzane składki emerytalno-rentowe oraz ubezpieczanie
-Opłacony oraz zorganizowany przejazd z/do Niemiec
-Wyżywienie oraz zakwaterowanie
-Kurs doszkalający z języka niemieckiego
- wynagrodzenie 900 euro netto

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na adrianna.dziurzynska@gowork.pl/ albo wysłanie SMS na numer: 664 759 494 o treści: 5297

Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Krakowie:
ul. Wielopole 18B, piętro II

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 08 Grudzien, 2016  11:36

Identyfikator: 600020

Wyświetleń: 2181