Podkarpackie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca opiekuna osób starszych czeka na Ciebie!

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Miejsce wyjazdu: Akwizgran

Szukasz pracy jako opiekunka/opiekun osób starszych w Niemczech? Zgłoś się do nas!

Pani Agnes porusza się sama przy chodziku, choruje na demencję.

Obowiązki:

To prowadzenie domu, gotowanie, zakupy oraz zajmowanie się podopiecznym, pomoc w podstawowych czynnościach opiekuńczych i pielęgnacyjnych. Opiekunka będzie również jeździć z podopieczną na wizyty do lekarza.

Wymagania:

Opiekun/opiekunka musi być osobą z dobrą znajomością języka, podopieczna jest sprawna intelektualnie więc lubi rozmowy, jest bardzo kontaktowa.

Konieczne jest posiadanie doświadczenia, prawa jazdy oraz braku nałogów.

Oferujemy:

Pracę w stabilnej firmie, odprowadzane składki emerytalno-rentowe oraz ubezpieczanie, jasne zasady współpracy.

Dobre stawki: do 1500 euro netto

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na adrianna.dziurzynska@gowork.pl/ albo wysłanie SMS na numer: 664 759 494 o treści: 6490

Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Krakowie:
ul. Wielopole 18B, piętro II
opiekunka.gowork.pl/

Ogłoszenie dodane: Piatek, 13 Styczen, 2017  14:30

Identyfikator: 602631

Wyświetleń: 1904