Podkarpackie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca w Holandii - program 56+

Almere, Tilburg, Holandia

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Program Praca 56+ stworzony przez międzynarodową agencję pracy OTTO Work Force jest odpowiedzią na potrzeby osób, które nie mogą znaleźć stałego zatrudnienia na obecnym rynku pracy w Polsce.
W ramach programu każda z osób ma zagwarantowaną pomoc ze strony koordynatora przy wyborze odpowiedniej oferty pracy, przy wypełnianiu dokumentów oraz ze wszystkimi sprawami związanymi z organizacją wyjazdu lub życiem i pracą za granicą.

Nr referencyjny: AP/A/2017
Miejsce pracy: Almere, Tilburg, Holandia

Obowiązki:
- zbieranie zamówień
- pakowanie produktów
- różne prace magazynowe i produkcyjne

Wymagania:
- nie wymagamy znajomości języka angielskiego

Oferujemy:
- wynagrodzenie w euro
- umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
- opiekuna na miejscu,
- zorganizowane mieszkanie i dojazd
- ubezpieczenie
- pomoc ze wszystkimi formalnościami oraz w sprawach związanych z życiem i pracą za granicą
- możliwość wyjazdu od zaraz

Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 15 Marzec, 2017  14:03

Identyfikator: 607470

Wyświetleń: 1525