Podkarpackie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca w charakterze opiekunki, okolice Monachium

Praca z Seniorami w Niemczech. Ciekawe oferty pracy, godziwe wynagrodzenie. Zgłoś się!

Opieka i wsparcie dla Pani Giseli, pacjentka 88 lat, 165cm, 84kg, 170 cm wzrostu. Pacjentka jest niesamodzielna, potrzebuje pomocy by wstać, porusza się na wózku inwalidzkim. Pani przeszła udar, jest kontynentna, korzysta z pieluch.

Obowiązki:
Dbanie o dobre samopoczucie oraz asystowanie w codziennych czynnościach: ubieraniu, kąpielach, pomocy w spożywaniu posiłków, zmianie pielucho &#8211; majtek, transfer z wózka na łóżko,
Prowadzenie lub pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego, utrzymywanie porządku, gotowanie, robienie zakupów,
Towarzyszenie Pani w wizytach u lekarza.

Wymagania:
Komunikatywna języka niemieckiego (warunek konieczny),
Doświadczenie w opiece,
Cierpliwość, pogodna natura i życzliwość,
Brak nałogów (warunek konieczny),
Mile widziane czynne prawo jazdy.

Oferujemy:
Kandydatom zapewniamy: zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy, legalne zatrudnienie, pokrycie kosztów przejazdu, atrakcyjne wynagrodzenie (od 900 euro netto do nawet 1500 euro netto miesięcznie + bonusy świąteczne).

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na adrianna.dziurzynska@gowork.pl/ albo wysłanie SMS na numer: 664 759 494 o treści 6585
Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Krakowie:
ul. Wielopole 18B, piętro II

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 06 Grudzien, 2016  10:41

Identyfikator: 599804

Wyświetleń: 1979