Podkarpackie

<< Poprzednie ogłoszenie

Spotkanie rekrutacyjne praca w NL

Jasło

Firma Beetsma Sp z o.o.nr - certyfikatu 5169 - jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, który należy w Holandii do wiodących firm w sektorze pracy tymczasowej.

Pracownik szklarni - ścinanie róż

Zapraszamy na spotkanie rekrutacyjne, które odbędzie się 12-04-2017 Jasło (godzina do ustalenia)

Nie strać swojej szansy i zarezerwuj miejsce jeszcze dziś!!!
Wyjazdy po Świętach Wielkanocnych i początkiem maja 2017

Miejsce pracy: Delfgauw (Holandia)

Zakres obowiązków:

- ścianka róż w szklarni
- sortowanie kwiatów
- pakowanie
- bukietowanie

Wymagania:

- gotowość do podjęcia pracy za granicą na dłuższy okres czasu
- wzrost min. 165 cm. lub więcej
- dobry stan zdrowia
- wysoka motywacja do pracy

Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie, zakwaterowanie w domkach (możliwość wspólnego zakwaterowania dla par)
-pomoc w załatwieniu formalności i opiekę koordynatora
-możliwość rozwoju zawodowego i stałego zatrudnienia

W przypadku zainteresowania spotkaniem lub pytań proszę o kontakt.

Beetsma oddział Jasło
ul.Asnyka 5
38-200 Jasło
Tel.798113596
biuro.jaslo@beetsma.pl/
beetsma.pl/

Ogłoszenie dodane: Piatek, 07 Kwiecien, 2017  15:55

Identyfikator: 609222

Wyświetleń: 1177