Podkarpackie

Stolarz / Praca W Niemczech/ Stawka Ok. 10 000 Zł Miesięcznie / Darmowe Zakwaterowanie

Kraków

S&A Sp. Z o.o. to agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Krakowie, zajmujemy się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech.

Dla naszego Klienta w Niemczech poszukujemy pracowników na stanowisko:
STOLARZ

Miejsce pracy: Giebelstadt, okolice Wurzburg

Zakres obowiązków:
&#9989; Montaż modułów meblowych zgodnie z planem
&#9989; Obsługa zwykłych maszyn stolarskich i przyborów
&#9989; Prace montażowe
&#9989; Budowa i montaż elementów mebli
&#9989; Profesjonalny montaż drzwi, listew, fornirów, podłóg i mebli kuchennych

Oferujemy:
&#9989; Stawka od 14,00 &#8364;
&#9989; Bezpłatne zakwaterowanie
&#9989; Praca 8 godzin z możliwością nadgodzin
&#9989; Brak zeitkonta ! wszystkie nadgodziny są wypłacane
&#9989; Niemiecka umowa o pracę
&#9989; Ubezpieczenie na terenie Niemiec
&#9989; Praca zmianowa

Wymagamy:
&#9989; Doświadczenia zawodowego
&#9989; Język angielski/niemiecki A2/B1
&#9989; Chęci do nauki
&#9989; Mile widziany własny samochód

&#128222; Zadzwoń:
Tel. 575 754 550
Kliknij w link w celu uzupełnienia formularza: https://forms.gle/voMvkbRA2xURjTWG7

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 07 Marzec, 2022  10:09

Identyfikator: 713727

Wyświetleń: 1491