Podkarpackie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pani Regina potrzebuje opiekunki

Zgłoś się do nas jeżeli interesują Cię dobre stawki, zatrudnienie w legalnej firmie oraz ubezpieczanie. Mamy wiele ciekawych ofert.
Aktualnie poszukujemy opieki dla naszego podopiecznego Pani Reginy, która mieszka w okolicach Frankfurtu nad Menem.
Starsza Pani (48 lat, 85 kg, 167 cm wzrostu) sama wstaje i sama się przemieszcza. Cierpi na silną depresję, dlatego potrzebuje dużo wsparcia ze strony drugiej osoby.

Obowiązki:
- pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego,
- robienie zakupów oraz przygotowywanie posiłków,
- jazda samochodem na terenie Niemiec,
- spędzanie wolnego czasu z Seniorką.

Wymagania:
- dobra znajomość języka niemieckiego,
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą i chorą,
- pogodne usposobienie, odpowiedzialność, cierpliwość i wyrozumiałość,
- czynne prawo jazdy,
- dodatkowym atutem są referencje posiadane przez opiekunkę.

Oferujemy:
- oferty dopasowane do doświadczenia opiekunki i stopnia znajomości języka niemieckiego,
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,
- wysokie wynagrodzenie + premia świąteczna,
- opiekę koordynatora na czas wyjazdu,
- oferujemy bezpłatne kursy z zakresu podstaw języka niemieckiego dla naszych opiekunów.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na adrianna.dziurzynska@gowork.pl/ albo wysłanie SMS na numer: 664 759 494 o treści 7051

Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Krakowie:
ul. Wielopole 18B, piętro II
opiekunka.gowork.pl/

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 06 Grudzien, 2016  10:37

Identyfikator: 599802

Wyświetleń: 1607