Podkarpackie

<< Poprzednie ogłoszenie

Programista Fron-end

Rzeszów,

Agencja interaktywna Aberit poszukuje osób na stanowisko Programista Front-end. Wymagamy tego samego co wszyscy... chyba ;), lubimy ludzi, nie karierowiczów, mamy międzynarodowe projekty, które sukcesywnie realizujemy. Szukamy młodych, kreatywnych i odważnych ludzi.

Opis stanowiska:
Tworzenie i rozwijanie aplikacji WEBowych przy wykorzystaniu technologii m.in. jQuery, HTML5, CCS3, SASS, LESS, Twitter Bootstrap, Responsive Design i innych nowoczesnych rozwiązań.

Wymagania:
 bardzo dobra znajomość technologii internetowych (HTML, CSS, JavaScript, SASS, LESS),
bardzo dobra znajomość programu Adobe Photoshop,
- dobra znajomość obowiązujących standardów przy tworzeniu aplikacji internetowych,
- dokładność i odpowiedzialność za powierzone zadania, terminowość,

Oferujemy:
 pracę nad ciekawymi i rozbudowanymi projektami internetowymi,
 stałą pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
- umowa o pracę,
- atrakcyjny system wynagrodzeń,
- pracę w nowocześnie zarządzanym zespole w oparciu o metodologię SCRUM,
- dostęp do najnowszych technologii i oprogramowania,
- stały rozwój umiejętności i wsparcie w realizacji pomysłów,
- szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
- pracę w doskonałej, niekorporacyjnej atmosferze, dynamicznych i pięknych zespołach projektowych ;),
- każdy ostatni piątek miesiąca wolny od pracy (integrujemy się :D).

Miejsce pracy: Rzeszów, Stalowa Wola
Ilość nowych miejsc pracy: 4

PS. Poszukujemy również stażystów i praktykantów. Aplikuj!

Wyślij swoje CV, LM oraz przykłady zrealizowanych projektów na adres: praca@aberit.eu i podaj w tytule &#8222;Aplikacja - Programista Fron-end. Dołącz do nas!

Aberit agencja interaktywna
ul. Kraszewskiego 10/3
35-016 Rzeszów
tel. 17 25 00 749
aberit.eu

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Ogłoszenie dodane: Sroda, 18 Grudzien, 2013  10:54

Identyfikator: 490589

Wyświetleń: 3788