Podkarpackie

<< Poprzednie ogłoszenie

Programista Java

Cała Polska

NCORP poszukuje kandydatów na stanowisko Programisty Java. Praca zdalna

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

 Projektowanie rozwiązań opartych na technologii JEE
 Realizacja zadań wynikająca z planu projektu
 Współpraca z zespołem realizującym projekt

WYMAGANIA PODSTAWOWE:

 Minimum 2 lata doświadczenia z wykorzystaniem technologii JEE
 Wiedza z zakresu technologii Java SE i Java EE oraz rozwiązań typu Open Source (m.in. Velocity/Freemarker, Spring, Hibernate)
 Dobra znajomość technologii webowych (HTLM, Javascript, AJAX)
 Znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych (Oracle, Postgre SQL)
 Znajomość jednej z technologii: Java Portlet API, GWT
 Umiejętność z zakresu analizy projektowania systemów informatycznych

CV prosimy wysyłać na adres info@ncorp.eu
Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez OPGK Rzeszów S.A. z siedzibą w Rzeszowie, ul. Geodetów 1, 35-328 Rzeszów, moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych, w celach rekrutacyjnych. Moja zgoda obejmuje także przyszłe procesy rekrutacyjne, prowadzone przez OPGK Rzeszów S.A.&#8221;

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 27 Pazdziernik, 2014  12:50

Identyfikator: 527060

Wyświetleń: 3387