Podkarpackie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca Przedstawiciel Handlowy - Jasło, Krosno

Jasło, Floriańska 58

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Firma Trans-Allen zatrudni Przedstawiciela handlowego.

Opis stanowiska:

- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
- Realizacja założonych planów sprzedażowych
- Doradztwo w zakresie oferowanych towarów i usług
- Analizowanie potrzeb i oczekiwań klientów
- Budowanie relacji z klientami oraz przygotowywanie i prezentacja oferty firmy
- Przygotowywanie raportów o rynku (analiza rynku) i sprzedaży
- Praca w terenie, nienormowany czas pracy

Wymagania:

- Wykształcenie minimum średnie techniczne
- Preferowane minimum 2-letnie doświadczenie w branży
- Prawo jazdy kat. C
- Biegła obsługa komputera i znajomość programów MS Office (Excel, Word)
- Kreatywność i samodzielność w działaniu
- Determinacja w dążeniu do realizacji założonych celów

Oferujemy:

- Atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowę o pracę)
- Stałe wynagrodzenie z prowizją od sprzedaży
- Pełen pakiet narzędzi do pracy (samochód, laptop, telefon)
- Kompleksowe szkolenie wdrożeniowe
- Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny) na adres praca@transallen.pl/

Zapraszamy

Ogłoszenie dodane: Piatek, 02 Czerwiec, 2017  08:55

Identyfikator: 612944

Wyświetleń: 2691