Podkarpackie

zmień miasto
Następne ogłoszenie >>

Specjalista ds. PR z orzeczeniem o niepełnosprawności Zdalnie z całej Polski

Cała Polska

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Poszukiwany

Specjalista ds. PR z orzeczeniem o niepełnosprawności, który będzie wspierał działania i wprowadzał pozytywną energię do zespołu. Jeśli chcesz być częścią profesjonalnego środowiska, to ta oferta pracy jest właśnie dla Ciebie!

Praca zdalna dla osób z całej Polski

Wymagania:

- Mile widziane aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

- Mile widziana znajomość języka angielskiego

- Obsługa pakietu Microsoft Office w tym Outlooka

- Zaangażowanie, skrupulatność, odpowiedzialność za powierzone zadania

- Umiejętność planowania i zarządzania czasem

- Własny komputer

- Stałe łącze Internetowe w miejscu zamieszkania

Obowiązki:

- Odpowiadanie za obsługę powierzonych Klientów / projektów – dbanie o jakość, efektywność i ciągłość obsługi oraz o poprawne relacje z Klientem

- Prowadzenie równolegle i samodzielnie kilka projektów przy wsparciu koncepcyjnym i organizacyjnym Team Leadera / Client Service Directora (TL/CSD) oraz wsparciu wykonawczym Junior Account Executive (JAE)

- Samodzielnie organizowanie swojego czasu pracy. Odpowiadanie za sprawne zarządzanie projektem i wyniki

- Czuwanie nad właściwą realizacją miesięcznego schematu pracy:

- Przygotowanie planu działań

- Proponowanie tematów komunikatów prasowych (IP)

- Pisanie IP samodzielnie lub z pomocą JAE

- Odpowiadanie za przygotowanie prawidłowych baz odbiorców do wysyłek, ich weryfikację, aktualizację, udostępnienie na dysku wspólnym

- Przeprowadzanie lub nadzorowanie wysyłki materiałów do mediów

- Przeprowadzanie lub nadzorowanie follow-up

- Aranżowanie, koordynowanie wywiadów oraz pomoc przy ich autoryzacji

- Na koniec miesiąca przygotowywanie podsumowania dla każdego Klienta (raport z działań oraz wykaz publikacji medialnych).

- Organizowanie spotkań prasowych, konferencji, eventów w zależności od ustaleń z Klientem

- Na bieżąco uzgadnianie i zatwierdzanie z Klientem wszystkich treści przeznaczonych do upublicznienia oraz działania

Oferujemy:

- Pracę zdalną

- Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin pracy

- Wynagrodzenie do ustalenia (5-6 tys. zł brutto)

- Respektowanie wszystkich zasad dotyczących pracy OzN

- Opieka ze strony BPO NETWORK – dostęp do psychologa, kadrowej, prawnika

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Ilona

798 951 967
ikawiecka@bponetwork.pl
rekrutacja@bponetwork.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 22 Kwiecien, 2024  10:59

Identyfikator: 742250

Wyświetleń: 1741