Podkarpackie

<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca Biznesowy, Krosno

Krosno

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Doradca Biznesowy w Krośnie.

Twoje zadania:
- Aktywna mobilna obsługa Klientów biznesowych
- Budowanie relacji z Klientami
- Realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych

Formy współpracy:
- Umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę

Nasze oczekiwania:
- Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klientów
- Wykształcenie min. średnie
- Dobra znajomość obsługi komputera (MS Word, Excel)
- Komunikatywność
- Wysoka kultura osobista

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Możliwość udziału w atrakcyjnych szkoleniach produktowych

Prześlij swoje zgłoszenie (CV ze zdjęciem /LM) w tytule Doradca Biznesowy.

Informacje uzyskane w procesie rekrutacji objęte są klauzulą poufności.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 24 Kwiecien, 2013  18:33

Identyfikator: 454930

Wyświetleń: 3390