Podkarpackie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Obs³uga telefoniczna Klienta

Stalowa Wola

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

APT Axell Polska 2004 Sp. z o.o. (nr cert. 954) nale¿±ca do holenderskiej grupy Carpenter Europe, poszukuje dla swojego Klienta osób do: Telefonicznej obs³ugi Klienta.

Miejsce pracy: Stalowa Wola;
Rodzaj pracy: praca tymczasowa.

Opis stanowiska:

- przed³u¿anie umów Klientów;

Oferujemy:

- pracê od poniedzia³ku do pi±tku 09.00 - 17.00 lub 13.00 - 21.00 + jedna sobota w miesi±cu,
- umowê zlecenie,
- stawkê godzinow± od 8-10z³ brutto/godzinê + bardzo wysokie premie za wyniki,
- profesjonalne szkolenia wewnêtrzne.

Wymagania:

- komunikatywno¶æ,
- poprawna dykcja i mi³y g³os,
- znajomo¶æ obs³ugi komputera,
- dyspozycyjno¶æ.

Osoby zainteresowane prosimy o przes³anie CV na adres e-mail: rekrutacja.rzeszow@axell.pl/ z dopiskiem w temacie: KT/09/ST.

Og³oszenie dodane: Piatek, 19 Wrzesien, 2014  08:32

Identyfikator: 522289

Wy¶wietleñ: 3297

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Telefoniczna Obsluga Klienta
  2. Telefoniczna obs³uga klienta francuskojêzycznego
  3. Telefoniczna obs³uga klienta biznesowego &#8211; Opiekun Klienta
  4. Telefoniczna Obs³uga Klienta
  5. Telefoniczna obs³uga Klienta