Podkarpackie

<< Poprzednie ogłoszenie

Ankieter Terenowy (papi/capi)

Całe województwo podkarpackie

Agencja Badawczo-Marketingowa Fast Solutions, należąca do Grupa WW sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, w związku z rozwojem i realizacją nowych projektów badawczych poszukuje osób chętnych do współpracy na stanowisku

ANKIETER/ANKIETERKA

Opis stanowiska:
- Przeprowadzanie wywiadów bezpośrednich z respondentami,
- Informowanie koordynatora o postępach realizacji badania i ewentualnych trudnościach,
- Przestrzeganie zasad poufności realizowanych projektów i ochrony danych osobowych respondentów.

Wymagania:
1. Wytrwałość i rzetelność w realizowaniu postawionych zadań
2. Komunikatywność i klarowność formułowania wypowiedzi w mowie i piśmie
3. Uczciwość i terminowość wykonywanych zadań
4. Mile widziane, lecz nieobowiązkowe doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
a) Elastyczne godziny pracy
b) Możliwość uzyskania dodatkowych środków finansowych
c) Pracę na podstawie umowy zlecenia
d) Udział w realizacji ciekawych projektów związanych z badaniami rynku i badaniami społecznymi
e) Zwrot kosztów dojazdu

Zasady współpracy:
Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się dopiero w trakcie przygotowań do realizacji konkretnego projektu badawczego. Ankieter zatrudniony jest przy wykonywaniu określonego zlecenia zatem jest to praca o charakterze dorywczym.

Poszukujesz pracy, która zapewni Ci dodatkowe środki? Rozmowy z nieznajomymi nie stanowią dla Ciebie problemu? Interesujesz się badań społecznych lub marketingowych? To praca dla Ciebie! Zawód ankietera na tym właśnie polega - na kontakcie z ludźmi i na przeprowadzaniu z nimi rozmów nt. ich opinii. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, zgłoś się poprzez wypełnienie formularza rekrutacyjnego na naszej stronie internetowej.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 21 Lipiec, 2020  11:40

Identyfikator: 686835

Wyświetleń: 2376