Podkarpackie

<< Poprzednie ogłoszenie

Sprzedawca/kasjer

Rzeszów

Agencja Pracy Rzeszów Assunto Sp. z o.o. (KRAZ 13438) dla swojego klienta sieci sklepów spożywczych szuka pracowników na stanowisko:
Kasjer/Sprzedawca
Zadania:
&#8226; obsługa klientów
&#8226; wykładanie towarów
&#8226; prace magazynowe

Oczekiwania:
&#8226; doświadczenie na podobnym stanowisku 1 rok
&#8226; wymagana znajomość obsługi kasy fiskalnej oraz obsługi krajalnicy
&#8226; wykształcenie min. zawodowe
&#8226; aktualna książeczka sanepidowska
&#8226; chęci do pracy
&#8226; zaangażowanie, dyspozycyjność, odpowiedzialność

Oferujemy:
&#8226; prace zmianową &#8211; zmiany 8-godzinne; pn. &#8211; sob. 6:00-22:00 ; niedz. 10:00-20:00
&#8226; wynagrodzenie stałe + premie + prowizje
&#8226; praca na pełny etat
&#8226; umowa o prace po okresie próbnym na min. 1 rok

Lokalizacja:
Rzeszów

Ogłoszenie dodane: Sroda, 22 Marzec, 2017  13:05

Identyfikator: 608037

Wyświetleń: 1313